środa, 12 maja 2010

Bukiet Ślubny Księżnej Diany

Parę lat temu pośród kwiatów w bukietach ślubnych zagościły Cantedeskie, kwiaty które szybko zyskały liczne grono zwolenników, ale też wzbudzały swego rodzaju opór zwłaszcza wśród tych którzy w związku z pochodzeniem z rodziny kalli boją się, że Cantedeskie bardziej pasują może raczej na pogrzeb niż na ślub.
Jednak po odpowiednim czasie Cantedeskie już na stałe zagościły pośród gatunków najczęściej zamawianych przez Pary Młode. Ich popularność wynika m.in. dzięki ogromnym możliwościom zastosowania. Cantedeskie wspaniale wyglądają same, bez żadnych dodatków, wówczas w wyjątkowy sposób dopełniają się z skromną suknią. Wówczas często kwiaciarki skupiają się na przystrojeniu miejsca związania bukietu. Bardzo zachwyciły mnie perełki przyklejone do zakończeń łodyg kwiatów. Częstym dodatkiem do bukietów z Cantedeskie jest trawa niedźwiedzia, co nadaje mu zwiewności. Cantedeskie wspaniale komponują się także w towarzystwie innych kwiatów, np. klasycznymi różami. Dzięki bogatej gamie kolorów, zapewne nawet bardzo wymagająca przyszła żona znajdzie coś dla siebie.
Z swojego doświadczenia muszę przyznać, że są to kwiaty bardzo trwałe, przez co jeszcze przez wiele dni po ślubie mogą nam przypominać te najważniejsze momenty.

0 komentarze:

 
Copyright © 2010 wiązanki ślubne | Design : Noyod.Com