poniedziałek, 10 września 2007

Wiązanką ślubną nie może być przypadkowy bukiet.

Wiązanką ślubną nie może być przypadkowy bukiet. Nawet jeśli przyszła Panna Młoda jest już zdecydowana, warto omówić z nią szczegóły stroju, jej fryzurę i makijaż, dowiedzieć się, w jakim miejscu odbędzie się ślub i wesele.

W tworzeniu wiązanki ślubnej ważna jest jej forma i styl, a także dobór kwiatów i kolorów. Wszystko to musi ze sobą współgrać.

W zależności od typu urody, kształtu figury i rodzaju sukni ślubnej projektuje się odpowiednią dla Panny Młodej wiązankę. Panna Młoda o szczupłej sylwetce, w długiej sukni z trenem najlepiej prezentuje się z długim i zwiewnym bukietem, natomiast niska i drobna Panna Młoda - z bukietem typu "biedermeier" lub z niewielką, lekko wydłużoną, ale zwartą wiązanką. Warto zwrócić uwagę na sukienkowe aplikacje typu piórka, cekiny, perełki i podobne elementy wkomponować w bukiet. Nie przesadzajmy jednak z bogatym zdobieniem, by nie przytłoczyć Panny Młodej. Dobrze dobrany - stylowo i kolorystycznie - bukiet ślubny ma za zadanie podkreślić urodę dziewczyny i oryginalność sukni. Dla Pana Młodego oraz świadka tworzy się przypinkę z kwiatów z bukietu Panny Młodej, noszoną w butonierce, a dla świadkowej - niewielki, odpowiednio dobrany do całości bukiecik.

0 komentarze:

 
Copyright © 2010 wiązanki ślubne | Design : Noyod.Com